вівторок, 25 жовтня 2016 р.

Презентація "Врятуй,їжачка"



Урок №22                                                                                         
Тема: Паралельне з’єднання провідників
Мета уроку:
         Навчальна: сформувати в учнів уявлення про паралельне з’єднання провідників, ознайомити з основними закономірностями цього з’єднання; вчити  застосовувати  одержані знання до розв’язування задач;порівнювати, знаходити переваги та недоліки паралельного та послідовного з’єднань;
        Розвивальна формувати ,навчально-пізнавальну, загальнокультурну, соціальну, здоров’язберігаючу  компетентності. Сприяти розвитку комунікабельності, активності, успішності.
        Виховна сприяти екологічному вихованню, профорієнтаційному спрямуванню; виховувати відповідальність ,взаємодопомогу
         Обладнання: комп’ютер, проектор, презентації «Паралельне з’єднання провідників», «Врятуй, їжачка»,набори по електриці, інтелект-карта «Електричний струм»
        Тип уроку:Комбінований
Хід уроку
1.Організаційний момент.
Добрий день! Приготувалися до уроку, поклали все необхідне на парту. Закрили очі, знайшли в своєму віртуальному, тривимірному просторі область «все буде добре»,ввімкнули її, посміхнулися,  зарядилися позитивом, Знайшли створену вами віртуальну папку  «фізика», відкрили її. Який розділ фізики ми вивчаємо? Яку останню тему ви поклали до вашої папки?
Відкриваємо очі і починаємо працювати. Пропоную до сьогоднішнього уроку такий девіз
Працюємо колективно
Думаємо оперативно
Сперечаємось доказово
Виконуємо все обов’язково
Бажаю всім гарної роботи!

вівторок, 18 жовтня 2016 р.

« Формування інформаційно - комунікативної компетентності учнів на уроках математики, фізики та інформатики шляхом використання сучасних інформаційних технологій.»



«  Формування  інформаційно - комунікативної компетентності учнів на уроках математики, фізики та інформатики шляхом використання сучасних інформаційних технологій.»



.
Ми повинні виховувати так, щоб дитина почувала себе шукачем і відкривачем знань. Тільки за цієї умови одноманітна, напружена, стомлююча робота школяра забарвлюється радісним почуттям і може принести маленьким людям переживання творця В.О. Сухомлинський
 Я, працюю над методичною проблемою    «  Формування  інформаційно - комунікативної компетентності учнів на уроках математики, фізики та інформатики шляхом використання сучасних інформаційних технологій.»

Задача сучасної освіти – підготувати підростаюче покоління до життя й професійної діяльності в новому, високорозвиненому інформаційному середовищі, ефективному використанню її можливостей.
 Слід звернути увагу на те, що загальний стан інформаційної компетентності школярів не може бути визнаний задовільним. Та обставина, що випускники школи відчувають істотні труднощі на перших етапах навчання у вузах, є негативним наслідком безсистемності, нетехнологічності інформаційної освіти в установах загальної освіти.

Формування інформаційної компетенції
Визначення фахівців